Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Fototapeta na ścianę - test popularności - Maciek

Fototapeta na ścianę - test popularności - Maciek

No to mam za sobą odwiedziny wszystkich testerów. Oczywiście nie wiedzieli, że są jurorami. Nie mieli pojęcia, że od chwil, gdy przeszli próg mojego mieszkania stali się zakładnikami obiektywnej oceny. Tutaj mała uwaga. Zdawałem sobie sprawę, że gdybym stał przy nich i pytał jak podoba im się fototapeta byliby nieobiektywni. Staraliby się mi przypodobać. Byli więc sami. Nie wiedząc o tym w swej konwersacji z fototapetą byli osamotnieni i ... nagrywani. Małymi kamerami aby skrępowanie i sądy były szczere. Dodam, że tutaj kupiłem fototapety do salonu. Gdyby się komuś ze sklepu Agaton Studio nie spodobało, że ich dekoracja jest przedmiotem testu proszę o kontakt. Info o producencie usunę.

Maciek

Jako pierwszego zaprosiłem Macka. Chłop ma ze 140 kilo żywej wagi i z własnej inicjatywy pewnie nie zważyłby, gdybym pod jego nogami położył perski dywan przetykany złotą nicią. Rzeczy są, ale ekscytować się nimi jest bezsensem. 

- a tu Maćku nakleiłem fototapetę na ścianę. Nie wiedziałeś jej poprzednio, gdyż poprzednio jak byłeś jej nie było. Powiedziałem i poszedłem do kuchni.

Później widziałem jak Maciek stał przed fototapetą, Stał jak przed obrazem w muzeum. Patrzył, patrzył, później odsunął się i patrzył dalej. Czy powiedziałem, że na fototapecie jest las, drzewa i widoczek z bliskich nam Sudetów a dokładniej zza ściany mojego mieszkania? Gdyby ściany nie było właśnie taki widok miałbym w salonie :) Nie mówiłem? No to potwierdzam. Był widok Sudetów, gdyż zamówiłem fototapetę ze zdjęcia. Niezwykłe. Prawda, że niezwykłe? Kilka dni temu wlazłem na dach i zrobiłem zdjęcie, a dzisiaj miałem to zdjęcia na ścianie. Wróćmy jednak do Maćka. Maciek był urzeczony. Oglądał i pewnie, gdyby był dźwięk, to słyszałbym jego cmokanie. Niestety dźwięku nie miałem. Coś się spie... zepsuło. Wyszedłem z kuchni do salonu. Maciek usiadł.

- no i jak Ci się podoba? - zapytałem.
- co?
- jak co? fototapeta!
- fajna, a widziałeś ostatnio Martę ....

To dopiero zakłamany... Najpierw się zachwyca, a później się wypiera. Dobrze, że mam go nagranego :)

Na dzisiaj tyle. Może za jakiś czas napiszę inne reakcje na fototapetę w moim salonie.  


Głosuj (0)
22:53:39 12/11/2016 [Powrót] Komentuj
fototapety-do-sypialni

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

Mój profil

Opis bloga

archiwum

    2016
    Listopad

linki

ulubieni

mój avatar